Nadácia Pro Patria
Recent Posts

Ochrana osobných údajov

 1. Úvod

Na webe propatria.sk si veľmi vážime súkromie našich návštevníkov a zároveň chápeme, že ochrana osobných údajov je veľmi dôležitá. Táto stránka "Ochrana osobných údajov" vám poskytuje informácie o tom, aké údaje zbierame a ako ich používame a chránime.

 1. Zbieranie osobných údajov

Môžeme zbierať, uchovávať a používať nasledujúce druhy osobných údajov:

 • informácie o vašej návšteve a používaní našej webovej stránky (vrátane IP adresy, typu prehliadača, dátumu a času prístupu, stránok navštívených, času stráveného na stránke a počtu kliknutí)
 • informácie, ktoré nám poskytnete za účelom registrácie na našej webovej stránke (napríklad meno, e-mailovú adresu a telefónne číslo)
 • informácie, ktoré nám poskytnete za účelom predplatného našich e-mailových oznámení a/alebo newsletterov
 • akékoľvek iné informácie, ktoré nám pošlete súhlasne.
 1. Používanie osobných údajov

Osobné údaje, ktoré nám poskytnete, budú použité za účelom, pre ktorý ste ich poskytli alebo pre účely uvedené v tejto politike ochrany osobných údajov. Môžeme použiť vaše osobné údaje na:

 • správu našej webovej stránky a podnikania
 • zasielanie e-mailových oznámení, ktoré ste konkrétne požiadali
 • zasielanie nášho newsletteru, ak ste sa naň prihlásili (môžete sa kedykoľvek odhlásiť)
 • poskytovanie štatistických informácií o našich užívateľoch tretím stranám, pričom tieto informácie nebudú použité na identifikáciu jednotlivých užívateľov
 1. Bezpečnosť vašich osobných údajov

Budeme prijímať primerané technické a organizačné opatrenia na zabránenie straty, zneužitia alebo zmeny vašich osobných údajov. Vaše osobné údaje, ktoré nám poskytnete, budú uložené na našich zabezpečených serveroch.

 1. Zmeny v tejto politike ochrany osobných údajov

Môžeme občas aktualizovať túto politiku ochrany osobných údajov zverejnením novej verzie na našej webovej stránke. Preto vám odporúčame pravidelne túto stránku kontrolovať, aby ste boli informovaní o našich aktuálnych postupoch a zásadách týkajúcich sa ochrany osobných údajov.

 1. Vaše práva

Máte právo požiadať nás o poskytnutie informácií o osobných údajoch, ktoré o vás uchovávame, a požiadať o ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie spracúvania. Ak chcete uplatniť tieto práva, môžete nás kontaktovať prostredníctvom e-mailovej adresy alebo telefonicky na čísle uvedenom na našej webovej stránke.

 1. Aktualizácia vašich osobných údajov

Prosím, informujte nás, ak sa zmenia alebo sú nepresné osobné údaje, ktoré máme o vás, aby sme mohli zabezpečiť ich správne a aktuálne uchovávanie.

 1. Tretie strany a odkazy

Naša webová stránka môže obsahovať odkazy na iné webové stránky, ktoré sú mimo našu kontrolu a nie sú pokryté touto politikou ochrany osobných údajov. Ak pristúpite na iné webové stránky pomocou poskytnutých odkazov, prevádzkovatelia týchto webových stránok môžu zhromažďovať informácie o vás, ktoré budú použité v súlade s ich vlastnými zásadami ochrany osobných údajov.

 1. Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky týkajúce sa tejto politiky ochrany osobných údajov alebo našich postupov v oblasti ochrany osobných údajov, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky na čísle uvedenom na našej webovej stránke.

crossmenu